רוצים צילום אדריכלות מקצועי? אל תצלמו מהטלפון!

צילום אדריכלות מקצועי הוא תחום שמיועד לאלו שרוצים תמונות באיכות גבוהה, מוקפדות ובנויות בצורה כזו שמאגדת בתוכה המון ידע, אביזרי עזר, טכנולוגיה מהשורה הראשונה ומקצוענות ללא פשרות.


כיום, מכשירי הטלפון הפכו למתקדמים מאוד; יש להם מצלמות משוכללות ושאר אביזרים כדי לאפשר לכל אחד מאיתנו לצלם תמונות יפות לפרסום בפייסבוק, לשיתוף עם המשפחה, או סתם להנאה אישית. הכל טוב ויפה, עד שמגיעים לצילום אדריכלות מקצועי... בתחום זה, הטלפון פשוט אינו מספיק, ומעבר לכך - זה לא רק הטלפון, אלא גם מי שמחזיק בו!


על מה אני מדבר בעצם?...


- צלם אדריכלות מקצועי מביא איתו ידע על קומפוזיציה (אמנות סידור העמדת פריטים בחלל) ועל תאורה נכונה. למשחק נכון בזויות תאורה וקומפוזיציה מדוייקת יש השפעה רבה על התוצר הסופי, הם אלו שגורמים לעין של הצופה להתמקד בדברים בהם אנו רוצים שיתמקדו ולמעשה יוצרים "היררכיה" שלפיה העין נעה מאובייקט לאובייקט, לפי הסדר בו אנו רוצים שתנוע.


- צלם אדריכלות מקצועי מביא איתו ציוד מקצועי שווה אלפי שקלים; החל ממצלמה משוכללת, דרך סוגי עדשות שונות, וכלה בגופי תאורה שונים שמותאמים לצורך. עוד לא נוצר הטלפון שיכול להחליף את כלו אלו ולהגיע לתוצאה שמתאימה לתיק עבודות של אדריכל/מעצב. אפשר כמובן להגיע לתוצאה סבירה ולעיתים אף משביעת רצון, אך למה להתפשר כשמדובר בתיק עבודות שלכם?...


- פוקוס סלקטיבי? עומק שדה? ISO? לרבים מאיתנו מושגים אלו נשמעים... כמו סינית. צלם אדריכלות מקצועי שולט במושגים אלו, שמהווים את ליבת עולם הצילום, ויודע כיצד למקסם כל אחד מהם לטובת תמונה מהוקצעת, איכותית ויפה.


- להשקעה מכל הלב יש פשוט נראות אחרת! צלם אדריכלות מקצועי ידאג לעבור על התמונות בפינצטה, יברור את הטובות ביותר, ולאחר מכן יעביר אותן דרך תוכנת עריכה מקצועית לליטוש אחרון וסופי לפני ההעברה ללקוח.


רוצים צילום אדריכלות מקצועי? אל תתפשרו על שימוש בטלפון...

אני אשמח לשמוע על הצורך שלכם, ומבטיח לתת לכם תוצאה

מושלמת, שירות ללא פשרות ותמונות מפילות לסת 😉


בהצלחה רבה!

יניב שמידט